Płytki elewacyjne wewnętrzne - uniwersalne rozwiązanie do każdego rodzaju wnętrza

Płytki elewacyjne wewnętrzne - uniwersalne rozwiązanie do każdego rodzaju wnętrza

Płytki elewacyjne wewnętrzne - uniwersalne rozwiązanie do każdego rodzaju wnętrza

Kamień dekoracyjny to urokliwy element wystroju każdego pomieszczenia, w jakim się znajduje. Bardzo oryginalnie prezentuje się na ścianie, z uwagi na niejednolitą, naturalną strukturę. Płytki elewacyjne pasują do każdego wnętrza, wyróżniając się łatwym ułożeniem na ścianach wewnętrznych, do czego nie jest potrzebna siatka ani kołki. Pamiętajmy, że ta zasada obowiązuje w przypadku montażu płytek do wysokości 3 metrów nad ziemią. Właściwie zaimpregnowany kamień elewacyjny to materiał odporny na oddziaływanie wilgoci i defekty, jakie mogą się pojawić podczas ciągłego użytkowania. Używa się go do kompleksowego wykańczania ścian wewnętrznych albo fragmentarycznie, na przykład jako komponent dekoracyjny nad blatem w kuchni.

plytki-elewacyjne-multicolor

Płytki elewacyjne wewnętrzne – rodzaje zastosowań, kiedy będą pasowały do wystroju?

Do stworzenia w pomieszczeniu aranżacji na czasie, która będzie nie tylko nowoczesna, ale także utrzymana w rustykalnym nastroju, doskonale nadają się płytki elewacyjne, które stworzą niepowtarzalne kompozycje, uwydatnione poprzez nierównomierne uformowanie kamienia. Piękny kolor łupka California Gold nada kamiennym płytkom nieco ciepła.

Beż i brąz skojarzone z klasyczną szarością będą doskonale wyglądały w kompozycji ze skórzanymi meblami wypoczynkowymi i gęstą roślinnością o szerokich, zielonych liściach. Jeśli zdecydujemy się na kamienne płytki ścienne o jasnym zabarwieniu i rozmiarze przynajmniej 30 x 60 cm, wówczas nasza przestrzeń stanie się wizualnie większa. Z kolei płytki o ciemniejszej tonacji, jak Łupek Silver grey sprawią, że pomieszczenie zyska głębię.

Znakomicie harmonizują się one z oświetleniem punktowym. Płytki elewacyjne wewnętrzne szczególnie imponująco prezentują się w salonie, a zwłaszcza w strefie odpoczynku, gdzie stanowią dominujący element aranżacyjny. Większe elementy wykonane z łupka w typowo szarym odcieniu takie jak Silver Grey 30×60 spowodują, że wnętrze stanie się surowe w zespoleniu z kolorem białym i czarnym w otoczeniu drewna.

Każda poszczególna płytka, która powstała z łupka, wyróżnia się unikalnością, dzięki czemu ozdobiona nimi ściana tworzy unikatową całość. Mniejsze płytki kamienne Black Slate o wielkości 30 x 10 cm wspaniale pasują razem z metalem i stalą malowaną na czarno metodą proszkową. Dodając inne warianty wyposażenia w jasnym kolorze, uzyskamy optyczne rozjaśnienie przestrzeni. W przypadku mniejszych wnętrz lepiej dobrać jaśniejszą tonację – zielone płytki Łupek green sprawdzą się idealnie . Płytki elewacyjne bardzo dobrze wyglądają w sąsiedztwie kominka bądź zestawu sprzętu multimedialnego.

plytki-elewacyjne-green

Jakie atuty posiadają płytki elewacyjne wewnętrzne?


Niepowtarzalną dekorację wnętrza możemy zakupić w przystępnej cenie. Kamień dekoracyjny położony na ścianie to materiał ponadczasowy, który dzięki odpowiedniej impregnacji nie traci koloru przez długi okres czasu. Wyłożone nim fragmenty ścian, zwłaszcza obok kominka lub blatu kuchennego, nie wymagają częstego odświeżania. Odporność płytek elewacyjnych na wilgoć sprawia, że nadają się one również do łazienki, gdzie można dzięki nim zaaranżować nowoczesne wnętrze.

Będą tam stanowiły nieprzemijalny element jej wystroju, zdeterminowany dekoracyjnym i funkcjonalnym charakterem łupka, który zapewni trwały efekt. Kamienne płytki elewacyjne można wykorzystać w przedpokoju, dzięki czemu ochronimy ściany w okolicach wejścia przed porysowaniem parasolem, obuwiem, czy torebką. 

Płytki elewacyjne cechują się dużą wytrzymałością, dzięki czemu zachowują swój naturalny koloryt przez wiele lat. Ich nierównomierna powierzchnia odbija światło w różnych kierunkach, co wygląda bardzo atrakcyjnie i gustownie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na płytki elewacyjne wewnętrzne  

przewiń do góry do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl