promocje płytki granitowePłytki Kamienne Promocje

Płytki z Łupka Silver Grey 30 x 10 cm 30,6 m2

Płytki z Łupka Silver Grey 30 x 10 cm 30,6 m2

117,00 zł 89,10 zł
szt.
Płytki z Łupka Czarne 30 x 10 cm 30,6 m2

Płytki z Łupka Czarne 30 x 10 cm 30,6 m2

117,00 zł 80,10 zł
m2
Fornir kamienny Jerra Green 122x61x0,2 cm

Fornir kamienny Jerra Green 122x61x0,2 cm

120,54 zł 96,00 zł
szt.
Fornir kamienny Ocean Black 122x61x0,2 cm

Fornir kamienny Ocean Black 122x61x0,2 cm

120,00 zł 96,00 zł
szt.
Produkt dnia
7 powodów dla których warto wybrać kamień naturalny

7 powodów dla których warto wybrać kamień naturalny

Kamień jest klasyczny i zawsze modny. Jest reprezentantem trwałego stylu, który od stuleci używany jest w sztuce, budownictwie i architekturze wnętrz. Dla każdego stylu wykończenia istnieje osobny rodzaj kamienia naturalnego. Aby stworzyć styl klasyczny – sięgamy po marmur, styl rustykalny – łupek. Powody dla których warto wybrać właśnie kamień, jako jeden z elementów wykończenia wnętrz jest wiele, oto kilka z nich:

 

1) Unikatowość – Każdy kamień posiada pewien poziom ekskluzywności. Dwie płyty kamienia nigdy nie będą wyglądać tak samo, masz więc gwarancję unikatowego stylu.

 

2) Twardość – jeśli jesteś zaskoczony, oznacza to tylko że nigdy nie miałeś do czynienia z kamieniem naturalnym w swoim domu. Granit, jest niemal zupełnie odporny na zarysowania, przez co jest drugim najtwardszym minerałem w skali twardości. Na pierwszym miejscu znajduje się diament.

 

3) Niskie koszty eksploatacji – Kamień jest w rzeczywistości bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. Jeśli płytki kamienne zostały odpowiednio zaimpregnowane, niemal są odporne na warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia.

 

4) Doskonały na elewację – łupek i trawertyn stanowią uosobienie stylu rustykalnego i idealnie nadają się do patio oraz innych pomieszczeń na zewnątrz budynków. Unikatowość każdej płytki oraz naturalne kolory, idealnie łączą się z otaczającą przyrodą.

 

5) Termoregulacja – Kamień, prócz świetnego wyglądu, ma tendencje to utrzymywania niskiej temperatury w gorące dni, co może pomóc w schłodzeniu domów w cieplejszym klimacie. Dodatkowo świetnie współpracuje z ogrzewaniem podłogowym. Nagrzany kamień długo będzie ciepły, nawet po wyłączeniu ogrzewania.

 

6) Wartość nieruchomości – Kamień jest nie tylko piękny, ale i wartościowy. Okładziny kamienne, mogą znacznie podnieść wartość domu podczas jego odsprzedaży. Kupcy decydują się na zapłacenie wyższej kwoty za domy z kamienia naturalnego. 

7) Różnorodność – kamień sam w sobie jest materiałem niezwykle różnorodnym. W sprzedaży znajdziemy płytki granitowe, płytki marmurowe, mozaiki kamienne, płytki z łupka, elewacje kamienne, schody, parapety. Dodatkowo każdy element z tych materiałów będzie niepowtarzalny.

przewiń do góry do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl