Najczęściej kupowane płytki granitoweNajczęściej kupowane

Płytki Granitowe Płomieniowane Bianco Cristal 60x60x2

Płytki Granitowe Płomieniowane Bianco Cristal 60x60x2

81,00 zł 54,36 zł
szt.
Fornir kamienny Silver Grey 122x61x0,2 cm

Fornir kamienny Silver Grey 122x61x0,2 cm

145,00 zł 125,00 zł
szt.
Płytki Granitowe Polerowane Bianco Cristal 61x30,5x1

Płytki Granitowe Polerowane Bianco Cristal 61x30,5x1

26,97 zł 21,02 zł
szt.
Fornir kamienny Silver Grey 244x122x0,2 cm

Fornir kamienny Silver Grey 244x122x0,2 cm

730,00 zł 639,00 zł
szt.
Płytki kamienne z Łupka Silver Grey 30 x 60 x 1,2 cm

Płytki kamienne z Łupka Silver Grey 30 x 60 x 1,2 cm

30,60 zł 27,00 zł
szt.

Kamień ogrodowy na terenach zielonych

Każda nieruchomość jest ściśle związana ze swoim otoczeniem, które odpowiednio zagospodarowane - pozwoli podsycić walory estetyczne jej samej. Aranżacja otoczenia nieruchomości i terenów zielonych wokół to wbrew pozorom opcja, która nie wiąże się z wysokimi kosztami zakupu materiałów i wykonania.

Galanteria kamienna pozwoli na zagospodarowanie przestrzeni w oryginalny sposób, który idzie w zgodzie z trendami. Współcześnie, projekty architektoniczne domów uwzględniają aranżację ogrodu lub otoczenia wokół z wykorzystaniem właśnie galanterii betonowej, kamiennej lub żwiru. Ich zastosowanie niesie za sobą wiele zalet, które nie tylko będą poprawiać estetykę terenów zielonych, ale będą przyjazne roślinom i pozwolą zadbać o ogród. Kamień ogrodowy pozwala na wykorzystanie jego odpowiednio wykończonych elementów w dowolny sposób, który zapewni dobry wygląd i ułatwi utrzymanie roślinności w ryzach. 

Kamień ogrodowy - funkcjonalny i estetyczny 

Zastosowanie palisad ogrodowych to bardzo popularne rozwiązanie, które nie tylko dobrze się prezentuje, ale także pozwala na odgrodzenie trawnika, od roślinności. Zwykle stosuje się je obkładając nimi klomby z kwiatami lub krzewami. Równie dobrze będą się prezentowały jako element ograniczający trawnik od chodnika lub ścieżki oraz spotęgują efekt oświetlenia ogrodowego. Ten z pozoru minimalistyczny element pozwala na uzyskanie niepowtarzalnej aranżacji terenu zielonego, który znajduje się w otoczeniu budynku. Palisady ogrodowe są wykorzystywane na dużą skalę z uwagi na wiele zalet, którymi możemy się cieszyć w naszym ogrodzie. 

Kamienie ozdobne do ogrodu to nieodłączny element udanego zagospodarowania terenu. Chodniki, ścieżki czy klomby - to wszystko urozmaicone i utrzymane w zamierzoncyh granicach, dzięki produktom, jak kamień ogrodowy. Teren wykończony dedykowanymi surowcami będzie się dobrze prezentował wraz z oświetleniem ogrodowym, a także wkomponuje się w roślinność. 

Jeden kamień ogrodowy - wiele możliwości w ogrodzie

Bloki kamienne na schody pozwolą na swobodne korzystanie z dobrodziejstw ogrodu i otoczenia. Różnicę wysokości wynikającą z pochylenia terenu lub jego stromych fragmentów doskonale wyrównamy, dzięki blokom kamiennym. Wykorzystanie produktów tego typu w stworzeniu funkcjonalnych stopni lub schodów będzie estetycznym rozwiązaniem dla występujących pochyłości. To właśnie kamień ogrodowy na bloki kamienne umożliwią komfortowe poruszanie się i interakcje w ogrodzie. Dodatkowy atut to względy estetyczne - zielony metraż w otoczeniu budynku będzie prezentował się nowocześnie. Kamień ozdobny do ogrodu to nie tylko bloki kamienne czy palisady, ale również oporniki i kostka granitowa. 

Dzięki kostce granitowej będziemy w stanie wykończyć chodnik lub ścieżkę, a także zapanować nad rozmieszczeniem roślinności. Dokładnie w tym samym celu stosujemy oporniki w ogrodzie - wykorzystuje się je do tworzenia niepowtarzalnych kompozycji, które ułatwiają korzystanie z ogrodu.

Kamienie ogrodowe wykorzystuje się je zarówno w układaniu ścieżek i chodników, ale również w konstrukcji stopni i schodów. Dodatkowo kamienie do ogrodu pełnią funkcję ograniczania rozrostu chwastów oraz narastania trawnika na klomby. Odgradzając krzewy czy kwiaty za pomocą oporników ogrodowych, zyskamy estetyczną przestrzeń, która nie zmienia formy - to właśnie domena nowoczesnych ogrodów.

Aspekt estetyczny wszystkich produktów z kamienia, dedykowanych ogrodom to ich część wspólna. Decydując się na jeden produkt mamy gwarancję funkcjonalności, która płynie z możliwości wykorzystania ich do konstrukcji wielu elementów. Zarówno do wspomnianych wcześniej schodów, chodników i ścieżek, a także wszelkiego rodzaju form ograniczania rozrostu krzewów czy kwiatów. Mamy pewność, że wszystko będzie dopasowane względem siebie i każdy jeden element będzie tworzył harmonijną aranżację z resztą otoczenia. Idealne rozwiązanie, kiedy chcemy podnieść walor estetyczny otoczenia budynku, jak i jego samego. Produkty wykonane z kamienia są bardzo trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne. Zarówno mróz, jak i silne nasłonecznienie, a nawet uszkodzenia mechaniczne nie są im straszne. 

przewiń do góry do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl