Panele samoprzylepne z kamienia naturalnego

Panele samoprzylepne z kamienia naturalnego

Panele samoprzylepne z kamienia naturalnego

Co to takiego?

Panele samoprzylepne z kamienia naturalnego ( kamień dekoracyjny samoprzylepny ) charakteryzują się innowacyjnym montażem oraz ponadczasowym designem. Wytworzone są one z bardzo cienkich warstw kamieni naturalnych. Ekologiczność produktu, jest ich bardzo mocną stroną we współczesnym świecie. Od spodu są one pokryte klejem, stąd ich samoprzylepność. Sprawia ona, iż do montażu nie są potrzebne dodatkowe artykuły, przykładowo właśnie kleje. Realizm jest w pełni odtworzony, aby wzbudzać pełną satysfakcję każdego dnia. Produkt jest prestiżowy, a jego cena staje się równocześnie wyższa. Lecz wysokiej jakości panele z kamienia naturalnego zdobywają flagowe uznanie wśród szczęśliwych posiadaczy.

 

Panel Samoprzylepny Cooper  

Zastosowanie

Wszechstronność produktu objawia się w możliwościach jego montażu. Panele samoprzylepne z kamienia naturalnego są niezmiernie elastyczne i umożliwiają ich położenie na najróżniejszych powierzchniach. Znajdują one zastosowanie w pokojach gościnnych, kuchniach, łazienkach, miejscach pracy czy też nawet w saunach. Możliwości zastosowań są najróżniejsze, wszystko zależy od wyobraźni.

 

Panele samoprzylepne na ścianę

Wachlarz w wyborze jest niezwykle rozmaity. Panele samoprzylepne stanowią świetną dekorację wnętrz, zarówno salonów, kuchni czy też w łazience. Gama kolorystyczna jest niezwykle urozmaicona oraz dodatkowo posiada zróżnicowane wzory. Elastyczność materiału pozwala na prosty montaż nawet na krzywych czy pofalowanych ścianach. Produkt jest o równym kształcie, dzięki czemu nie powstają nawet najmniejsze przerwy czy szczeliny pomiędzy poszczególnymi panelami. Całość prezentuje się niezmiernie schludnie i robi ogromne wrażenie.

Panel Samoprzylepny Mint White Panel Samoprzylepny Silver Grey

Montaż

Zdecydowanie silnym pozytywem paneli samoprzylepnych jest fakt, iż montaż można wykonać samodzielnie. Do przeprowadzenia całej operacji nie potrzebne są dodatkowe kleje czy też inne produkty. Panele samoprzylepne z kamienia naturalnego są niesamowicie lekkie i przyzwoicie delikatne w swoim wykonaniu. Świetnie uzupełniają nowoczesny look mieszkań. Ich delikatność oraz niewielka grubość sprawiają, iż obciążenie ściany nie jest duże.

W celu przycięcia produktu najlepiej zastosować piłę ukośnicę. Wówczas panel nie ulegnie uszkodzeniom, a cięcie będzie równe oraz estetyczne. Jeżeli nie mamy takowej w posiadaniu, nada się także szlifierka kątowa z tarczą diamentową. Sam montaż należy do łatwych, a praca odbywa się w czystych warunkach. Istotne jest, aby panele kłaść względem siebie równo. Dlatego praca odbywa się "od boku do boku". Następnie tworzy się kolejne rzędy powyżej. Każdy panel jest przykładany, następnie mocno dociskany. Warto trzymać się układu i specyfiki wzoru. Wówczas stworzymy kompletną całość i unikniemy chaosu.

W razie pomyłki, pojedynczy element należy podważyć szpachelką. Wtedy bez problemu zostaje zrealizowany demontaż. Jeśli zerwany panel nie uległ uszkodzeniu, można nałożyć na niego klej montażowy i ponownie nakleić na powierzchnię. Cena paneli jest wyższa, lecz warto pamiętać, że montaż przeprowadzamy sami. Od całej kwoty odchodzą wszelkiej maści kleje, opłata za fachowców, ich montaż oraz czas pracy. Produkt jest wytworzony na najwyższych standardach, dzięki czemu posłuży na wiele lat.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na panele samoprzylepne

kamień dekoracyjny samoprzylepny

przewiń do góry do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl