Najczęściej kupowane płytki granitoweNajczęściej kupowane

Granit Crystal Black, granit G684, czarny granit, czarne płytki granitowe, granit czarny płomieniowany, granit czarny płyty

Płytki granitowe czarne 

W naszej ofercie znajdują się płytki granitowe czarne Crystal Black G684 o różnych wymiarach i zróżnicowanej grubości. Dostępne są one w wersji zarówno polerowanej, szlifowanej, jak i płomieniowanej. Płytki granitowe polerowane odznaczają się bardzo intensywną, głęboką barwą, która jest dodatkowo wzmagana odbijaniem się światła w ich niemal lustrzanej powierzchni. Płomieniowana powierzchnia płytek granitowych ma natomiast właściwości antypoślizgowe ( płytki granitowe zewnętrzne ). Płytki granitowe szlifowane to z kolei takie, które cechują się wykończeniem pomiędzy płomieniowanym a polerowanym.

Płytki granitowe czarne Crystal Black G684 w salonie

Płytki granitowe wewnętrzne doskonale prezentują się w wersji polerowanej oraz szlifowanej. Wysoki połysk nadaje pomieszczeniom luksusowego charakteru. Kolor czarny jest obecnie bardzo chętnie wykorzystywany we wnętrzach do tworzenia modernistycznych i designerskich stylizacji. Granitowe płytki świetnie sprawdzają się zarówno na ścianach, jak i w formie posadzki podłogowej, która dla komfortu użytkownika może być dodatkowo podgrzewana.

Granit to materiał bardzo trwały. Swoją długowieczność zawdzięcza wysokiemu stopniowi twardości. Jest to kamień niezwykle odporny na uszkodzenia oraz zarysowania. Po odpowiedniej impregnacji nie przyjmuje wody, jest ognioodporny i nie reaguje na środki chemiczne.

Eleganckie płytki granitowe można zastosować w salonie zarówno jako akcent, jak i główny materiał wykończeniowy. Warto wówczas rozważyć jaśniejsze meble oraz dodatki i dekoracje. Aczkolwiek niezwykle inspirujące i zyskujące na popularności są także aranżacje salonów jedynie w ciemnych barwach. Jedno jest pewne, czarny granit pozwala na tworzenie niepowtarzalnych, oryginalnych i ekstrawaganckich, a także kreatywnych wnętrz. 

Płytki granitowe czarne w kuchni i łazience, płytki granitowe wewnętrzne

Czynią one wówczas to najważniejsze pomieszczenie w domu ekskluzywnym, magicznym i wyjątkowym. Najwspółcześniejszym trendem są także płytki granitowe czarne w łazience. Tworzone w ten sposób aranżacje są odważne, niebanalne, ale mają w sobie bezsprzecznie również dużo uroku. 

Granit to materiał niezwykle odporny na czynniki atmosferyczne. Charakteryzuje się wysoką odpornością na deszcz, śnieg, różnice temperatur oraz wiatry. Z tego względu płytki granitowe czarne na zewnątrz ( płytki granitowe zewnętrzne ) budynków są rozwiązaniem idealnym. 

Można je wykorzystać w formie okładziny na elewacji lub jako materiału wykończeniowego schodów wejściowych do domu, czy też chodnika albo podjazdu. Płytki granitowe czarne na podjazd, chodnik lub taras najlepiej sprawdzą się w bezpiecznej dla użytkownika, antypoślizgowej opcji płomieniowanej.

Granit z powodzeniem znajduje również zastosowanie na tarasach i balkonach. Płytki granitowe czarne na taras to jedno z najnowocześniejszych, wyszukanych i bardzo pożądanych obecnie rozwiązań stylizacyjnych. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta na nasze płytki granitowe

Pełna oferta na płytki granitowe zewnętrzne

przewiń do góry do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl