promocje płytki granitowePłytki Kamienne Promocje

Płytki granitowe obecnie coraz bardziej zyskują na popularności. Stały się bardzo modne w wykańczaniu wnętrza budynku. Granit jest skałą występującą w różnych kolorach. Dzięki tej właściwości płytki granitowe są oryginalne i niepowtarzalne, jak i uniwersalne, gdyż można je wykorzystać na wiele różnych sposobów i do wyłożenia nimi różnych przestrzeni w domu.

 

Twardość i wytrzymałość, jaką posiada granit, zapewnia mu odporność na negatywne warunki atmosferyczne: deszcz, śnieg, mróz, wysokie i niskie temperatury, promienie słoneczne. Płytki granitowe Crystal Pearl można utrzymać w nienaruszonym stanie, jeżeli będziemy regularnie przeprowadzać impregnację.

Pomimo że produkty wykonane z granitu są droższe niż z innego rodzaj kamienia, zawsze cieszą się popularnością wśród nabywców i chętnie są przez nich wybierane do prac wykończeniowych na zewnątrz budynku i do aranżowania z ich udziałem wnętrza domu.

Zastosowanie płytek granitowych

Granit dzięki swoim szczególnym właściwościom może być wykorzystany wszędzie – można nim wyłożyć różne powierzchnie. Uzyskane z jego podziału płytki granitowe 60×60 cm prezentują się okazale, można je dopasować do różnych przestrzeni wewnątrz budynku.

Klient ma wiele możliwości wykorzystania ich w dekorowaniu budynku i przedmiotów znajdujących się wewnątrz  niego. Polerowane płytki granitowe Crystal Pearl to jedne z najbardziej uniwersalnych płytek dostępnych na rynku. Ten właśnie odcień płytek granitowych jest idealnym materiałem do wyłożenia podłogi w łazience, kuchni, holu czy korytarzu. Płytki w tym odcieniu można także z powodzeniem kłaść na ściany, nadając pomieszczeni elegancki i estetyczny wygląd.

Jeżeli chcemy wyłożyć nimi tylko część ściany, możemy robić przy ich użyciu różnego rodzaju wstawki, komponując je z innym kolorem płytek granitowych. Całość można zaplanować jako interesującą kolorystycznie kompozycję granitową. Schody, parapety, blat kuchenny to popularne miejsca, które można niesztampowo i ciekawie zaaranżować płytkami granitowymi.

Jeżeli chcemy wyłożyć inne miejsca w przestrzeni domu, oczywiście możemy to zrobić. Wszystko zależy od naszej inwencji twórczej, naszego gustu i pomysłowości. W każdej chwili możemy też zasięgnąć profesjonalnej porady specjalisty, który doskonale się zna na aranżowaniu wnętrz budynków i dekorowaniu przedmiotów domowych. Nie tylko wnętrza to obszar dla płytek granitowych. Również miejsca przydomowe takie, jak ścieżka w ogrodzie, taras, altana, podwórze, schody zewnętrzne. I tutaj z powodzeniem można wykorzystać płytki granitowe.

Wykorzystanie szarych płytek granitowych

Odcień kolorystyczny płytek granitowych Crystal Pearl doskonale pasuje zarówno do jasnych, jak i ciemnych pomieszczeń w budynku. Szczególnie na podłodze i ścianach odcienie biały, szary i czarny będą optymalnym rozwiązaniem estetycznym.

Płytki granitowe Crystal Pearl – klasyczne i eleganckie świetnie nadadzą się do położenia ich na schodach przed domem, jak i sprawdzą się również wewnątrz – wykorzystane do obłożenia nimi schodów w domu, korytarza, łazienki, holu czy garderoby. Najlepiej jednak będą się prezentowały w kuchni.

Z powodzeniem można nimi wyłożyć zarówno podłogę, jak i ściany w całości lub w pewnej części. Odcień płytek granitowych Crystal Pearl doskonale wygląda i komponuje się z jasnymi, jak i ciemnymi barwami. Są to płytki uniwersalne o klasycznym odcieniu, który może być wykorzystany w różnych miejscach wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Nasza hurtownia kamienia naturalnego zaprasza do zapoznania się z pełna ofertą na płytki granitowe

 
przewiń do góry do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl