Najczęściej kupowane płytki granitoweNajczęściej kupowane

crystal pearl, granit crystal pearl, płytki granitowe crystal pearl, schody crystal pearl, granit szary crystal pearl, granit fustone, płytki fustone, schody fustone, płytki granitowe, płyty granitowe

Płytki granitowe obecnie coraz bardziej zyskują na popularności. Stały się bardzo modne w wykańczaniu wnętrza budynku. Granit jest skałą występującą w różnych kolorach. Dzięki tej właściwości płytki granitowe są oryginalne i niepowtarzalne, jak i uniwersalne, gdyż można je wykorzystać na wiele różnych sposobów i do wyłożenia nimi różnych przestrzeni w domu.

Płytki Granitowe Płomieniowane Crystal Pearl 60x40x2

Płytki Granitowe Płomieniowane Crystal Pearl 60x40x2

Cena: 28,56 zł
( 1 m2 = 119,00 zł )
Płytki Granitowe Płomieniowane Crystal Pearl 60x40x3

Płytki Granitowe Płomieniowane Crystal Pearl 60x40x3

Cena: 42,96 zł
( 1 m2 = 179,00 zł )
Płytki Granitowe Płomieniowane Crystal Pearl 60x60x2

Płytki Granitowe Płomieniowane Crystal Pearl 60x60x2

Cena: 42,12 zł
( 1 m2 = 117,00 zł )
Płytki Granitowe Płomieniowane Crystal Pearl 60x60x3

Płytki Granitowe Płomieniowane Crystal Pearl 60x60x3

Cena: 55,80 zł
( 1 m2 = 155,00 zł )
Płytki Granitowe Polerowane Crystal Pearl 60x60x1,5

Płytki Granitowe Polerowane Crystal Pearl 60x60x1,5

Cena: 42,84 zł
( 1 m2 = 119,00 zł )
Płytki Granitowe Polerowane Crystal Pearl 60x60x2

Płytki Granitowe Polerowane Crystal Pearl 60x60x2

Cena: 45,00 zł
( 1 m2 = 125,00 zł )

Twardość i wytrzymałość, jaką posiada granit, zapewnia mu odporność na negatywne warunki atmosferyczne: deszcz, śnieg, mróz, wysokie i niskie temperatury, promienie słoneczne. Płytki granitowe Crystal Pearl można utrzymać w nienaruszonym stanie, jeżeli będziemy regularnie przeprowadzać impregnację.

Pomimo że produkty wykonane z granitu są droższe niż z innego rodzaj kamienia, zawsze cieszą się popularnością wśród nabywców i chętnie są przez nich wybierane do prac wykończeniowych na zewnątrz budynku i do aranżowania z ich udziałem wnętrza domu.

Zastosowanie płytek granitowych

Granit dzięki swoim szczególnym właściwościom może być wykorzystany wszędzie – można nim wyłożyć różne powierzchnie. Uzyskane z jego podziału płytki granitowe 60×60 cm prezentują się okazale, można je dopasować do różnych przestrzeni wewnątrz budynku.

Klient ma wiele możliwości wykorzystania ich w dekorowaniu budynku i przedmiotów znajdujących się wewnątrz  niego. Polerowane płytki granitowe Crystal Pearl to jedne z najbardziej uniwersalnych płytek dostępnych na rynku. Ten właśnie odcień płytek granitowych jest idealnym materiałem do wyłożenia podłogi w łazience, kuchni, holu czy korytarzu. Płytki w tym odcieniu można także z powodzeniem kłaść na ściany, nadając pomieszczeni elegancki i estetyczny wygląd.

Jeżeli chcemy wyłożyć nimi tylko część ściany, możemy robić przy ich użyciu różnego rodzaju wstawki, komponując je z innym kolorem płytek granitowych. Całość można zaplanować jako interesującą kolorystycznie kompozycję granitową. Schody, parapety, blat kuchenny to popularne miejsca, które można niesztampowo i ciekawie zaaranżować płytkami granitowymi.

Jeżeli chcemy wyłożyć inne miejsca w przestrzeni domu, oczywiście możemy to zrobić. Wszystko zależy od naszej inwencji twórczej, naszego gustu i pomysłowości. W każdej chwili możemy też zasięgnąć profesjonalnej porady specjalisty, który doskonale się zna na aranżowaniu wnętrz budynków i dekorowaniu przedmiotów domowych. Nie tylko wnętrza to obszar dla płytek granitowych. Również miejsca przydomowe takie, jak ścieżka w ogrodzie, taras, altana, podwórze, schody zewnętrzne. I tutaj z powodzeniem można wykorzystać płytki granitowe.

Wykorzystanie szarych płytek granitowych

Odcień kolorystyczny płytek granitowych Crystal Pearl doskonale pasuje zarówno do jasnych, jak i ciemnych pomieszczeń w budynku. Szczególnie na podłodze i ścianach odcienie biały, szary i czarny będą optymalnym rozwiązaniem estetycznym.

Płytki granitowe Crystal Pearl – klasyczne i eleganckie świetnie nadadzą się do położenia ich na schodach przed domem, jak i sprawdzą się również wewnątrz – wykorzystane do obłożenia nimi schodów w domu, korytarza, łazienki, holu czy garderoby. Najlepiej jednak będą się prezentowały w kuchni.

Z powodzeniem można nimi wyłożyć zarówno podłogę, jak i ściany w całości lub w pewnej części. Odcień płytek granitowych Crystal Pearl doskonale wygląda i komponuje się z jasnymi, jak i ciemnymi barwami. Są to płytki uniwersalne o klasycznym odcieniu, który może być wykorzystany w różnych miejscach wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Nasza hurtownia kamienia naturalnego zaprasza do zapoznania się z pełna ofertą na płytki granitowe

przewiń do góry do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl